italyan boya tv ünitesi

Cilalı Sıvayı Düşünmenizin Nedenleri

Bu makaleyi okuyorsanız, cilalı sıvanın artılarını ve eksilerini düşünüyorsunuz. Peki doğru yere geldiniz. Cilalı sıvanın konusunda uzman ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak, size Cilalı sıvayı seçmeyi düşünmeniz için bir dizi neden sunmaktan daha nitelikliyiz.

Şık ve Çekici

Ortadan kaldırmak istediğimiz bir efsane, Cilalı sıvanın yapışkan olduğudur. Bu ifade gerçeklerden daha fazla olamazdı. Cilalı sıva, abartılı ancak benzersizdir. Cilalı Sıva ile iki duvar aynı değildir. Her bir Cilalı sıva duvar, herhangi bir odaya hayat veren karmaşıklık ve karakter açısından zengindir. Ek olarak, Cilalı sıva, çeşitli dokular ve renkler sunarak tam olarak istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır. Cilalı sıva, tarihi, yetenekli işçiliği ve birlikte gurur duyabileceğiniz bir bitiş yaratan kişisel zevklerinizi bir araya getirme konusunda gerçekten dahidir.

Cilalı Sıvanın Çok Yönlülüğü

Cilalı sıva her yerde kullanılabilir ve yine de olağanüstü görünür. Ağırlıklı olarak duvarlarda kullanılsa da tavanlarda da kullanılabilir. Ticariden konutlara kadar çeşitli farklı binalarda kullanılabilir ve kullanılmıştır. Yatak odaları, mutfaklar, oturma odaları şık cilalı sıva yüzeylere sahip olma özelliğine sahiptir. Duşlar, spalar ve havuzlar bile cilalı sıvalı yüzeylere sahip olabilir. Cilalı sıvanın çok yönlülüğü çekicidir çünkü bu, iç mekanınızı tasarlarken kendinizi istediğiniz gibi ifade etmekte gerçekten özgür olduğunuz anlamına gelir.

Tarihi Değer

Venedik cilalı sıva stilinin Venedik, İtalya’dan geldiği bir sır değil. Ancak, beş yüz yıl önce rönesans sırasında popüler olduğunu biliyor muydunuz? Yaşına rağmen, zamana direndiği gerçeğini pekiştiren popülerliğini koruyor. Cilalı sıva eklemek, iç mekanınıza bir parça tarih ve sınıf eklemek gibidir. Aynı zamanda harika bir konuşma noktası yapar.

Cilalı Sıva Bir Sanat Formudur

Estetik açıdan hoş cilalı sıva duvarlar üretme sanatı, olağanüstü düzeyde beceri gerektirir. Bunun bizi zanaatımızın sanatçısı yaptığına inanıyoruz. Evet cilalı sıva, herkesin bir tablo çizebileceği gibi, herkes tarafından uygulanabilir; bu mutlaka iyi görüneceği anlamına gelmez. Biz bu işte profesyoneliz, bu yüzden ne zaman bir yüzey yaparsak, onu başka bir sanat eseri olarak görüyoruz. Bu, iç tasarımınız için cilalı sıvayı düşünmeniz için başka bir nedendir.

Bizim ile duvarlarınızı ve tavanlarınızı sanat eserine dönüştürün!