italyan boya fiyatları

Evinizi Satmanıza Yardımcı Olabilecek 3 Boya Rengi

Bir ev satın almak ve onu asla satmayı planlamamak daha az olasıdır, bu nedenle bir noktada evinizi en iyi şekilde nasıl pazarlayacağınızı hiç şüphesiz düşüneceksiniz.

Bu nedenle evinizin içini yeniden boyamak, potansiyel alıcılar için cazip hale gelmesine yardımcı olabilir ve sonuç olarak satışta rol oynayabilir.

Bir ev satmak için iç tasarım için birçok güvenli bahis vardır ve bunlar beyazın farklı tonları değildir! Aşağıda, anlaşmayı imzalamaya yardımcı olabilecek en iyi üç boya rengi bulunmaktadır.

1. Gri

Gri renk, onlarca farklı varyasyonu ile popülaritesini artırdı. Krem ve beyaz renklerden odayı fazla zorlamadan göze çarpacak kadar ince görünüyor ve bir alan açmaya yardımcı olacak kadar soluk bir renk olabilir.

Gri, özellikle modern evlerde şık ve gösterişli görünümüyle iç tasarım alanında popülerlik kazanmıştır. Örneğin, bu renk, nispeten çağdaş tarzlara sahip yeni inşa edilmiş evlerde ve apartmanlarda özellikle iyi çalışabilir. Ek olarak, birçok alanı dekore eder ve herhangi bir iç mekana korkak ve şık bir tarz sunar!

2. Bronz

Bronz, sadece sahilde aldığınız bir şey değil! Aynı zamanda çok sayıda iç mekanda iyi işlev gören çok yönlü bir tondur.

Bu toprak tonu, kahverenginin daha soluk bir tonudur ve birçok nedenden dolayı çok amaçlıdır. İlk olarak, nötr bir renktir ancak yine de yeterli karakter sağlar, bu da odada daha fazla geliştirme yapmadan tek başına ayakta kalabileceği anlamına gelir.

İkincisi, diğer süslemelerin ilgi odağı olmasını sağlamak için arka plan gölgesi olarak da hizmet edebilir. Tan, topraksı, sıcak ama klasik bir renktir ve gri gibi küçük odaları olduğundan daha büyük ve ferah gösterecek kadar hafiftir.

3. Mavi

Duvarlarınızda daha canlı bir renk elde etmek istiyorsanız, mavi muhtemelen en iyi seçenektir. Bu, bir evin çeşitli odaları için mükemmel görünen çok işlevli bir renktir. Örneğin, açık mavinin yatıştırıcı, serin tonları, kolayca uyuyabileceğiniz rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabileceğinden, yatak odaları için mükemmel bir seçenektir.

Ofisler için, sakinleştirici renk işinize konsantre olmanıza yardımcı olabileceğinden mavinin üretkenliği artırmaya yardımcı olabilecek bir ton olduğu söylenir. Yemek ya da yaşam alanları gibi daha fonksiyonel alanlarda ise yine soluk mavi, huzurlu bir atmosfer sunuyor. Bir ev satmak için koyu tonlardan kaçınmaya çalışın, çünkü bunlar bazı beklentiler için çok cesur olabilir.