italyan-boya-vurgu-duvar

İtalyan Sıva Hakkında En Yaygın Yanılgılar

Zeki gözler ve sofistike ve zarif iç mekan meraklıları için İtalyan sıva, özellikle on yıllardır ticaretini geliştiren uzman zanaatkarlar tarafından uygulandığında, tüm doğru notaları vurur.

İtalyan sıva kullanılarak, herhangi bir iç mekan, elbette deneyimli uzmanlar tarafından tasarlanıp el yapımı olması koşuluyla, göz alıcı seviyelere yükseltilebilir.

İtalyan sıvaların potansiyelini zaten araştırdıysanız, iç mekanınızın çekiciliğini artırmak için bunları seçmemeniz için birkaç neden bulmuş olabilirsiniz. Bununla birlikte, bunların çoğu muhtemelen mitlerdir. Birçoğu kulaktan dolma ve asılsız görüşlere dayanan, yıllar içinde inşa edilmiş yanlış anlamalar. Bu makalede ele aldığımız konu işte bu yanlış anlamalar.

Efsane 1: İtalyan Sıvalar Aşırı Maliyetlidir

Gerçekten nasıl baktığınıza bağlı. İtalyan sıva, uzman, zanaatkar bir uygulama gerektirir, bu nedenle boyalı bir yüzeyle karşılaştırıldığında, elbette daha fazla yatırım gerektirecektir. Ancak uzun ömürlülük söz konusu olduğunda İtalyan sıva, ömür boyu bir bitiş sağladığı için eller aşağı kazanırken, boya ile birkaç yılda bir yeniden uygulanması gerekir. Küflenmeye karşı dayanıklı ve inanılmaz derecede sağlam, İtalyan sıvaların çatlama olasılığı çok düşüktür, bu da ilk yatırımınızın zaman içinde size temettü olarak geri döneceği anlamına gelir.

Efsane 2: İtalyan Sıva Sadece Duvarlara Uygulanabilir

Örneğin Marmorino gibi belirli İtalyan sıva türleri, belirli alanlarda yayalara dayanacak kadar kesinlikle sağlamdır. Popüler kullanımlar, örneğin mutfakları ve havuz kenarlarını içerir. Yoğun trafik bölgeleri için, ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneğin seçilmesini sağlamak için beklentilerinizi İtalyan bir sıva uzmanıyla görüşmeniz önemlidir.

Efsane 3: İtalyan Sıvalar Sofistike Görünmüyor

İtalyan sıva örneklerimizden bazılarına bir göz atın ve İtalyan sıvanın sofistike görünmediğine kendiniz karar verin. Aslında, birçok kişi tarafından eşsiz olarak kabul edilen iç mekanlara olağanüstü bir zarafet havası getiriyorlar. Hafif bir gölgede ve ince bir parlaklığa sahip Marmorino İtalyan sıva seçimleri, mağazaları ve ofisleri gerçekten güzel bir şekilde ortaya çıkarır.

Efsane 4: İtalyan Sıva Islak Odalarda Kullanılamaz

İtalyan sıvaları, banyo alanlarına özellikle güzel bir görünüm katar. En iyi hareket tarzı, iç tasarım hedeflerinizi uzman bir İtalyan sıva uzmanıyla görüşmek ve hem çekici görünecek hem de uzun ömürlü, sağlam bir yüzey sağlayacak uygun bir ürün seçme konusunda onların rehberliğini takip etmektir.

Efsane 5: Sınırlı Bir Stil ve Bitiş Seçeneği Vardır

Çürümesi kolay başka bir yanlış anlama! Renk değerleri arasında kademeli hareketle ışığı yansıtan çok parlak Spatulato’dan, güzel dokulu, doğal taş görünümü veren Traverten’e ve göz alıcı bir etki yaratmak için iç mekan uzmanları tarafından sıklıkla kullanılan harika metalik kaplamaya kadar, gerçekten çok fazla seçenek var. Bilgili ve son derece yetenekli zanaatkarların, çabaladığınız mükemmel ve tamamen benzersiz bitişi gerçekleştirmenize yardımcı olmaya hazır olduğu, KALE MİMARLIK güvenilir bir İtalyan sıva şirketi ile yakın çalışmanız sağlanırsa, seçim söz konusu olduğunda hayal kırıklığına uğramayacaksınız.