italyan boya tv ünitesi

TV Arkasındaki Duvar Nasıl Süslenir

TV duvar dekorasyonlarınızı bu temel iç tasarım ipuçlarını göz önünde bulundurarak planlayın:

Denge formu ve işlevi. Ne sıklıkla TV izlediğinizi düşünün ve normal kullanımınıza engel olmayacak bir dekorasyon stratejisi bulun. Örneğin, yenilenmiş bir antika gardırop görünümünün tadını çıkarabilirsiniz, ancak her TV izlemek istediğinizde kapıları açıp kapatmak zorunda kalırsanız can sıkıcı hale gelebilir. Favori TV duvar fikirlerinizin artılarını ve eksilerini tartın ve TV izleme deneyiminizi geliştirecek mobilya veya dekorasyonları seçin.

Koordinat şekilleri ve boşluk. Tasarımcılar ve blog yazarları genellikle çağdaş trendlerin estetik faydalarını vurgular; ancak, evinizde belirli tasarım öğelerini barındırmayabilecek uzamsal ve yapısal sınırlamaları hesaba katmalısınız. Örneğin, büyük bir TV sehpası açık bir kat planında iyi çalışabilir ancak küçük bir alana hükmederek oturma odasını sıkışık veya klostrofobik hissettirebilir.

Renge odaklanın. Boya renklerini değiştirerek TV duvarınızın görünümünü büyük ölçüde değiştirebilirsiniz. Bir TV’yi kamufle etmek için koyu bir duvar boyası rengi seçin veya teknolojiyi daha açık bir arka planla öne çıkarın. Bazı üreticiler son zamanlarda ekrandaki renklerle birlikte renk değiştirebilen dinamik LED ışık şeritleri geliştirdiler. Bu ışıkları TV çerçevenizin arkasına yerleştirin ve dramatik ve sürükleyici bir izleme deneyimi için bunları cihazınıza bağlayın.

TV Duvarı Dekorasyonu İçin 6 Fikir

Oda dekorasyonunda şu TV duvar dekor fikirlerinden birini kullanmayı düşünün:

Yüzyıl ortası modern bir TV sehpası oluşturun. Retro tarzında, 1950’lerin televizyon sehpası, oturma odanıza yüzyıl ortası-modern bir güncelleme verebilir. Yüzyıl ortası modern unsurlarla yıpranmış, antika mobilyaların dönüşümünü yapın veya TV sehpanızı oluşturun.

Düz ekran TV’nizi gizleyin. TV’nizin yalnızca kullanımınız sırasında görünür olmasını istiyorsanız, ekranınızı, kumandalarınızı ve diğer medya cihazlarınızı bir TV dolabı veya gardıropta saklamayı deneyin. TV’nizi alacak kadar büyük bir mobilya bulamıyorsanız, ekranınızın göz kamaştırıcı olmaması için bir perde veya oda ayırıcı kullanın.

Bir galeri duvarı tasarlayın. Bir sanat galerisi oluşturmak için modern TV’nizin ince, kara kutu şeklini resim çerçeveleri ve duvar sanatıyla harmanlayın. Bazı TV modelleri, özelleştirilebilir bir sanat eseri oluşturabilmeniz için kendi resimlerinizi görüntüleyebilir. Her öğenin eksiksiz bir setin parçası gibi görünmesini istiyorsanız, TV çerçevesinin rengiyle eşleşen resim çerçeveleri seçin.

TV’nizi bir şöminenin üzerine yerleştirin. Şöminenizin üzerindeki bir şömine rafı veya raf üzerinde TV’nizi ve en sevdiğiniz dekorasyonları vurgulayın. Bu, eğlence alanınızı evinizde bir odak noktası haline getirir. İlginç çizgiler oluşturmak ve aşağıdaki şömineye görsel bir kontrast sağlamak için vurgulu bir duvar veya duvar panelleri ile bu alanı daha da vurgulayın.

TV’nizi yerleşik kitap raflarıyla çevreleyin. Yerleşik bir kitaplık veya yüzer raf, TV standınızı güzel bir şekilde çerçevelerken edebiyat koleksiyonunuzu sergileyebilecek bir zanaatkar estetiği ortaya çıkaracaktır. Bazı insanlar, kitapların ve modern teknolojinin yan yana gelmesini çekici buluyor.

İtalyan boya TV ünitesi. İtalyan boya istediğiniz renk ve desende uygulanabildiği için son yılların en gözde TV ünitesi uygulamaları arasında yer almaktadır. Modernizmin ve geçmişin bir sentezi olarak karışımıza çıkan İtalyan sıva, hem uzun ömürlü hem de insan sağlığına zararlı madde barındırmayan doğal yapıları nedeniyle, evlerde ve ticari binalarda farklı uygulamaları için tercih ediliyor.

Siz de İtalyan boya TV arkası uygulamaları hakkında bilgi almak ve KALE MİMARLIK ayrıcalıklarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.