İtalyan Dekoratif Boya

Son zamanların en popüler boya türlerinden birisi olan İtalyan dekoratif boya, mekanlarınızı daha çekici hale getiriyor. Biz de firma olarak alanında uzman ustalar ve kaliteli malzemelerle, her türlü İtalyan dekoratif boya uygulaması hizmetini sizlere sunuyoruz.

Geleneksel tarzdan, çağdaş görünümlere kadar farklı birçok renk ve desen yüksek stil ve zarafet elde etmek için İtalyan boyayla buluşuyor. Firma olarak sizlere sunduğumuz İtalyan dekoratif boyalarımızı farklı estetik ihtiyaçlara cevap verdiği için her türlü iç mekanda kullanabilirsiniz. Örneğin bir kafede ya da ofis içerisinde. İtalyan dekoratif boyama, çeşitli yüzeylere uygulanan çok sayıda boyama tekniğini ve ortamını kapsayan geniş bir kategoridir. Çağdaş dekoratif boya özellikle işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Ev dekorunda çeşitli boyama yöntemleri yaygındır. Kaplama, taş, deri, mermer, ahşap görünümleri İtalyan dekoratif boyama ile sağlanabilir. Çeşitli teknikler arasında eskitme, çatlatma, sedefli bir görünüm ya da ahşap görünüm yer alır. Firmamızın sunduğu İtalyan boyalar gerçekliğin görüntüsünü yaratan farklı bir tekniktir. Çeşitli yüzeyler mat, metalik, saten ve parlak olarak dizayn edilebilir.

Dekoratif boya, iç veya dış mekan kullanımı için formüle edilmiştir. Özellikle İtalyan boyalar uzun yıllar dayanabilir.

Dekoratif Boya Nedir?

İtalyan dekoratif boya deyim yerindeyse doğrudan duvarda boyayla uygulanan bir sanat eseridir. Klasik boyama stilinden farklıdır. Usta bu işi incelikle yapar ve farklı aletlerden yararlanır. Dekoratif boyalar illa bir görüntü veya desenden oluşmaz. Ayrıca farklı renk boya ile oluşturulan doku da olabilir. Resimler, küçük bir motiften tam bir duvar resmine kadar, türe ve boyuta göre değişir ve hatta sünger boyama gibi tekstüre teknikle basitçe boyanmış bir duvar bile oluşturulabilir. Bazıları elle yapmak için yeterince basittir, diğerleri ise bir profesyonelin yetenekli ve istikrarlı eline ihtiyaç duyacaktır. Ki genelde İtalyan boyayı bir ustanın yapması önerilir. Çünkü farklı teknik ve malzemeler gerekmektedir.

İtalyan dekoratif duvarların önemli bir yararı, pahalı sanat eseri veya dekoratif duvar sanatı satın almaya alternatif oluşturmasıdır. Ayrıca, mükemmel tabloyu aramak yerine ideal tasarımın özelleştirilmesine de olanak tanır. Bir duvarın farklı bir şekilde tasarlanması, o mekana harika bir görünüm katacaktır.

Neden Dekoratif İtalyan Boyayı Tercih Etmeliyiz?

İtalyan boyalar sadece estetik bir görünüm sunmaz. Bunun dışında birçok farklı avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Gelin birlikte bu avantajlara bakalım:

• Farklı boya renkleri ve desenler
• Hem iç hem de dış mekana uygundur
• Kir ve toz tutmaz
• Su bazlıdır, sağlıklıdır
• Mekanın zengin ve şık görünmesini sağlar
• Doğal hammaddeler kullanılarak üretilir, bu nedenle toksik değildir
• Mermeri andıran bir dokusu vardır
• İç mekanları olduğundan geniş gösterir
• Neredeyse kokusuzdur
• Antibakteriyeldir
• Mantar ve küf oluşumuna engel olur
• Yüzeyi kaygandır. Bu nedenle kolayca temizlenir

Kaliteli Hizmet Bizde!

Firmamız İtalyan boya hizmeti konusunda kaliteli çalışmalara imza atmıştır. Eğer sizin de mekanınız için böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Sizlere en kaliteli boya ve malzemelerle hayallerinizdeki mekanı yaratma imkanı sunuyoruz! Üstelik her bütçeye uygun planlamalar yapabiliyoruz.