Biz Kimiz ?

Kale Mimarlık olarak kurulduğumuz günden bu zamana sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Temellerimizin atıldığı ilk günden beri, mekanların iç ve dış dekorasyon ile yakından ilgileniyor, boya konusunda her türlü ihtiyaca en iyi şekilde cevap veriyoruz. Henüz ilk adımlarımızı atmaya başladığımızdan beri sektördeki bütün yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz, ülke ekonomisine ve vatandaşlarımıza en iyi şekilde katkı sunmak için çabalıyoruz.

Firma olarak her zaman için çevreyle uyum içerisinde çalışmayı kendimize ilke edindik. Bu nedenle sürdürülebilir bir iş politikası uyguluyor, çevreyle barışık bir biçimde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kale Mimarlık olarak, tasarımın ve mekanın birlikteliğine inanıyor bu düşünceden yola çıkarak hayallerinizi duvarlarınıza dökmenizi sağlıyoruz. Sizlerin rahat edeceği mekanlar hazırlamak ve bu anlamda sürekli olarak yenilikçi fikirler üretmek en önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

İtalyan boya sektöründe geniş ürün yelpazemizle mekanlarınıza alternatif dokunuşlarla farklılık katıyoruz.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine onları bekletmeden hızlı ve kaliteli bir biçimde cevap vermek
  • Potansiyel müşterilerimizin isteklerini belirleyerek, onlara uygun hizmetler sunmak
  • Sürekli olarak yenilenen ve gelişen sektöre ayak uydurmak
  • Modern ve çağa ayak uyduran çalışmalar yürütmek
  • Kaynaklarımızı etkin bir biçimde kullanmak
  • Kaliteli bir yönetim sistemi geliştirmek ve bunu korumak
  • Çalışanlarımıza gerekli tüm eğitimleri vermek
  • Önce kalite anlayışıyla hareket etmek

Misyon

Firmamızın misyonu konutlardaki yaşam ve iş kalitesini geliştirmektir. Bunu yaparken de hem zamana ayak uydurmak hem de kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman önceliğimiz olacaktır.

Vizyon

Her zaman için müşterilerin beklentilerini karşılamak, bunu yaparken sürekli olarak gelişmek ve yenilenmek en önemli hedefimizdir. Ayrıca ülkemize katkıda bulunmak ve hızlı, yenilikçi bir firma olma konusunda çalışmalar yürütmeyi amaç ediniyoruz.