İtalyan Boya Desenleri

italyan dekoratif boya desenleri

İtalyan boya, mekanı dekoratif bir biçimde yenilemek isteyenlerin son zamanlarda tercih ettiği farklı bir boya çeşididir. Klasik boyalardan daha farklı bir biçimde uygulanırken uygulama sırasında farklı malzemeler kullanılmaktadır.

İtalyan boya desenleri ve örnekleri neredeyse sınırsız bir yelpazeye sahiptir diyebiliriz. Farklı renk, ton ve desen çeşitleri mekanlarınızı istediğiniz gibi dekore etmenizi sağlar. Peki İtalyan boya desenleri dediğimiz zaman hangi kategoride nasıl boyalar bulabiliriz?

italyan desenli boyaGösterişli Desenler: Dekoratif boya söz konusu olduğu zaman ilk zamanlarda genellikle daha gösterişli renk ve desenler tercih edilirdi. Örneğin altın rengi, yaldızlı boyalar gibi. Sınırsız renk seçeneği ve modellerine sahip olan gösterişli desenler mekanlarınızın dikkat çekmesini sağlayabilir.

italyan boya mermer deseniŞıklık Katan Desenler: İnsanlarda hayranlık uyandıran ve dikkat çeken şık desenler, İtalyan boya denildiği zaman akla gelen tarzlardır. Şık desenler arasında özellikle süet dokulu olanlar dikkat çekmektedir.

desenli italyan boya fiyatlarıOtantik Desenler: Genellikle kafelerde sıklıkla kullanılan otantik desenler mekanın çarpıcı olmasını sağlamaktadır. Örneğin şık ve eski zamanlar temalı bir restoran ya da kafe işletiyorsanız bu tip desenleri tercih edebilirsiniz. Otantik desenler otellerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

italyan duvar boya desenleriSedefli Desenler: Özellikle iç dekorasyonda kullanılan sedefli desenler, mekana şık ve ferah bir görüntü katmaktadır. Bu tip boyalar genellikle ev dekorasyonunda kullanılır.

italyan boya mermer deseni uygulamasıMermer Görünümlü Desenler: Mermer görünümlü dekorasyonlar sıklıkla istenmektedir. Fakat maliyerli ve oldukça zaman gerektiren bir iş olduğu için tercih edilmez. İtalyan boyanın ise uygulanması basittir ve tüm bütçelere uygundur. Bu nedenle mermer görünümlü İtalyan boyalar sıklıkla uygulanmaktadır.

İtalyan Sıva ve Boya Örnekleri

İtalyan boya çeşitleri günümüzde farklı farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanılacak alana göre farklı renk, ton ve desenler belirlenmektedir. Ürün skalası oldukça geniş olduğundan hemen hemen her zevke göre bir boya bulmak mümkündür. Bazı renklerden örnek verecek olursak, bordo kadife görünümlü İtalyan boya, kum efektli sedefli İtalyan boya, farklı renklerde mermer görünümlü İtalyan boya gibi.

Farklı tarzlarda bulunan bu boyalar sayesinde ister ev isterseniz de iş yeriniz olsun mekanlarınıza farklılık katmayı başarabilirsiniz.

İtalyan boyanın uygulanması diğer boyalardan farklıdır. Bu boyayı mutlaka alanında uzman birisi yapmalıdır. İtalyan uygulama birkaç adımdan oluşur. Son adımda usta, incelikle desen uygulamasına geçer. Elimizdeki desenlerden hangisini seçerseniz seçin ustamız bunu harika bir biçimde sizin için hazırlayacaktır. Kısacası uygulamalar da İtalyan boya desenlerine göre değişim gösterebilir.

Neler Yapıyoruz?

Kale Mimarlık olarak sizlere dekoratif boyalar konusunda harika bir hizmet ve desen çeşitliliği sunuyoruz. Mekanınızı nasıl dekore etmek isterseniz isteyin bizde kesinlikle size uygun bir desen bulunmaktadır. Firma olarak kişisel dokunuşlarla sizler için harika bir mekan yaratmayı hedefliyoruz. Özellikle iç mekan tasarımı konusunda İtalyan boyanın yardımıyla dilediğiniz konsepti sizlere sunuyoruz.

Kaliteyi ve estetiği bir araya getirerek sizlere harika bir hizmet sunuyoruz. Eğer sizler de farklı desenlerle mekanlarınızı dekore etmek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

İtalyan boya desenleri konusunda geniş bir skalamız var. Her renk, desen ve modelde İtalyan boya türü elimizde mevcut. Bu şekilde sizlere harika bir İtalyan boya hizmeti veriyoruz.

Dünyada gerçekten çok İtalyan boya deseni var. Bizde de bu desenlerin birçoğu bulunuyor. Bu anlamda hayallerinizdeki harika mekanı bizimle beraber yaratabilirsiniz.

İtalyan Boya Fiyatları

İtalyan boya fiyatları kullanılacak malzemelerin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İtalyan boya fiyatı almak ve Kale Mimarlık ayrıcalıklarından faydalanmak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da (216) 378 69 16 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

.