italyan boya fiyatları

İtalyan Sıvası Mağaza Yenileme için İdeal Seçimdir

Mağazanızı yenilemenin yollarını düşünüyorsanız ve aklınızda olması gerekenler ve olması güzel olanlardan oluşan bir kontrol listeniz varsa, İtalyan cilalı sıvanın birçok kutunuzu işaretlemesi için iyi bir şans var. Lüks, baş döndürücü, markanıza özel ve çevresel sorumluluk politikanızla da çalışan bir yüzey arıyorsanız, cilalı sıva en iyi seçimi yapabilir. Bu uzman kaplamanın faydalarını daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

İtalyan Cilalı Sıva Nedir?

İtalyan cilalı sıva, doğada süslü bir sıva stilidir. Güzelce parıldayan mermer tozuyla birleştirilmiş kireç bazlı bir sıva kullanılarak, bu zanaatkar tekniğinin elde ettiği etkiler muhteşemden başka bir şey değildir.

İstanbul’da pek çok İtalyan boya sıva şirketi bulamayabilirsiniz, çünkü, İtalyan sıva uygulama tekniği, olağanüstü yaratıcı yeteneğin yanı sıra yüksek düzeyde teknik bilgi birikimi ve kullanılan malzemeler hakkında derinlemesine bilgi gerektirir.

Cilalı sıva, tasarımda çok sayıda seçenek sunar ve en şaşırtıcı dekoratif efektler, her ikisi de marka logoları için mükemmel bir şekilde çalışan ve onları vitrinler için ideal kılan şablonlama ve bantlama gibi teknikler kullanılarak elde edilebilir.

İtalyan sıvası, sütunlar ve kemerler gibi mimari özellikleri vurgulamak veya bir duvarın gerçekten öne çıkmasını sağlayarak bir perakende alanına hayat vermek için de kullanılabilir.

Vitrin ve Mağaza Yenileme İçin Neden İtalyan Sıva Seçmelisiniz?

İşte bu nedenle, perakende alanınız için son tercih olarak İtalyan sıva malzemelerini seçmeyi ciddi olarak düşünmelisiniz:

1. Üst Düzey, Sofistike Bir Bitiş Sağlar

Ayna kaplama. Pürüzsüz dokunuş hissi. Parıldayan mermer elemanın ışığı yakalama şekli. İtalyan sıvasından daha çekici bir şey yoktur.

Müşterileriniz hayattaki daha ince şeyleri takdir ediyorsa, bu mermer benzeri bitiş, kapılarınızdan geçerken yüzlerine bir gülümseme getirecektir.

2. Markanıza Özel Olarak Üretilebilir

Anında marka tanıma gibisi yoktur ve cilalı alçının faydalarından biri de markanızla sorunsuz bir şekilde çalışması için tamamen kişiselleştirilebilmesidir.

Doğru İtalyan sıva uzmanlığı ile belirli bir renk grubu, bir tasarım, şablon veya bir logonun eklenmesi olsun, her şey mümkündür.

3. Sağlıklı Bir Seçenek Sunar

İtalyan sıvası, bazı boyaların, lekelerin, sızdırmazlık maddelerinin ve yapıştırıcıların aksine zararlı uçucu organik bileşikler (VOC’ler) salmayan doğal bir malzemedir. Dahası, ürün kireç bazlı olduğu için karbondioksiti emme konusunda harika bir iş çıkarıyor.

Yüksek pH’lı kireç içeriği de antibakteriyel ve mantar öldürücü özelliklere sahiptir. Böylece nemi düzenleyen, küf ve mantar oluşumunu engelleyen nefes alan bir ürününüz olur.

4. İtalyan Cilalı Sıva Çevre Dostudur

Çevre politikaları özellikle dünya lideri markalar için önemlidir. İtalyan cilalı sıvanın güzelliği, bileşenlerinin tamamen doğal olarak elde edilmesi ve toksinlerden arınmış olmasıdır. Daha önce bahsedildiği gibi, kireç bazlı ürün aynı zamanda etkin bir şekilde karbondioksiti emerek karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olur.

Ayrıca cilalı sıva çok katmanlı bir teknikle uygulanır. Bu, enerji tasarrufu açısından faydalı olan koruma ve yalıtım katmanları ile sonuçlanır.

5. İtalyan Sıva Ultra Dayanıklıdır

Bakımı kolay, dayanıklı bir yüzey, perakende satış alanı için her zaman popüler bir seçim olacaktır.

İtalyan sıvası, herhangi bir boyalı yüzeyden yıllarca daha uzun ömürlü olduğu ve çimento bazlı alternatiflerin aksine büzülme ve çatlamaya daha az eğilimli olduğu kanıtlanmış bir ‘ömür boyu cila’ olarak bilinir.

Bu sıvanın temizlenmesi kolaydır ve bir balmumu kaplama uygularsanız, doğal olarak kiri ve tozu iter. Nefes alabilirliği, çabuk kuruması anlamına gelir, bu nedenle yüzeyin altında nem tutulmaz, bu nedenle binanın yapısının korunmasına yardımcı olur.

İtalyan cilalı sıva harçsız olduğundan, en iyi şekilde görünmesini sağlamak için çok az bakım gerekir.

Cilalı sıva işçiliği, bir markanın özünü özümsemek ve onu yaşayan ve onu soluyan bir bitişe dönüştürmek için doğal bir yeteneğin yanı sıra beceri ve hayal gücünün özel bir karışımını gerektiren emek yoğun bir zanaattır.

Ekibimiz arasında onlarca yıllık deneyime ve dünya çapında talep gören yetenekli ustalara sahibiz.