italyan boya desenleri

Mermer Görünümlü Boya Nedir

Mermer sıva (yaygın olarak İtalyan sıvası olarak da bilinir), yüzeylere bir odayı yeni yüksekliklere yükselten çarpıcı bir mermer efektli kaplama veren antik İtalya menşeli çarpıcı bir dekoratif sıva kaplamasıdır. Bu son derece dekoratif, çarpıcı ve dayanıklı kaplama tekniği, evinize veya işinize lüks bir dokunuş katan hem benzersiz hem de güzel bir uygulamadır.

Stucco mermer sıva, çok yüksek bir parlaklığa kadar parlatılabilen süper pürüzsüz bir yüzey sağlayan saf, sönmüş kireçten yapılmıştır.

Marmorino mermer sıva da sönmüş kireçten yapılmıştır ancak sıvaya daha fazla doku ve daha kaba bir yüzey veren mermer taneciği gibi diğer malzemeleri içerir.

Dekoratif mermer efektli boya, nihai duvar yüzeyi kaplamasıdır ve evinizin veya işyerinizin tarzına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Kale Mimarlık olarak modern veya klasik İtalyan mermer stillerinde neredeyse sınırsız kaplama ve renk kombinasyonları üretebiliriz.

İstenilen bitişi elde ettiğimizden emin olmak için tasarımcılar ve müşterilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve proje sahasında uygulamadan önce onaylamanız için isteklerinize göre numune parçaları sağlıyoruz.

Mermer Sıvanın Nitelikleri

Dekoratif mermer sıva, çarpıcı ve şık yeni bir iç mekan yaratmak için restoranlar, kafeler ve oteller gibi özel konutlara ve iş yerlerine uygulanabilir. Mermer Sıva uygun bir mastik ile birleştirilerek dış cephelere de uygulanabilir.

Mermer Sıvanın Özellikleri

mermer efektli boyaGörsel olarak çarpıcı
mermer görünümlü boyaSon derece dayanıklı
italyan boya mermer deseni Suya / küfe dayanıklı
italyan boya mermer deseni uygulaması Sönmüş kireç ve mermer karışımı
mermer görünümlü İtalyan boyaBenzersiz yüzeyler
mermer efekti boya fiyatlarıYüksek cila veya mat kaplama
mermer görünümlü duvar boya fiyatlarıİç ve dış kullanım

Stucco Mermer Görünümlü Sıva

Stucco mermer sıva, kökleri mermer sıva geleneğine dayanan kireç bazlı bir dekoratif duvar sıvasıdır. Bu doğal sıvalar mala ile kolayca uygulanır ve birkaç yıl dayanacak son derece dekoratif yüzeyler sunar. Stucco mermer sıvalarımız hem dış duvarlara hem de iç duvarlara ve yüzeylere uygulanabilir.

Kapsamlı bir renk sistemi ve sıva katkı maddeleri ile binlerce farklı renk ve dekoratif efekt, Stucco mermer sıva kaplamanızda birleştirilebilir.

İster evinizin görünümünü iyileştirmek, ister işyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak isteyin, bu, Stucco mermer sıva hizmetlerimizle başarabileceğimiz bir şeydir.

Stucco mermer sıvamız, duvarlarınıza benzersiz, gösterişli ve sofistike bir görünüm kazandırmak için yüksek parlaklıkta bir yüzey oluşturmak üzere cilalanabilir.

Marmorino Mermer Görünümlü Sıva

Marmorino, estetik görünümüyle bilinen geleneksel bir Mermer duvar sıvasıdır. Hem iç hem de dış yüzeylere uygulanabilen çevre dostu kireç esaslı bir sıvadır.

Marmorino, çeşitli mat, saten ve parlak son efektler için birden fazla teknikle bitirilebilen, kireç macunu (kalsiyum hidroksit, Ca (OH)2) ile yapılmış bir sıva türüdür. Marmorino, öğütülmüş mermer ve sönmüş kireçten oluşur.

Marmorino sıva geniş bir renk yelpazesinde renklendirilebilir ve fresk boyalı damarlı cilalı mermerden elde edilebilecek çeşitli dekoratif efektler, doğal taş efekti ve açık-koyu tonları ile monokromun en popüler bitişidir.

Eksiz, cilalı bir sıva yüzeyi için zeminlere özel bir Marmorino sıvası olan Pastellone uygulanabilir.

Marmorino mermer sıva, hayal ettiğiniz mermer görünümlü boya yüzeyini elde etmek için kaba, ince, orta, metalik ve kadife yüzeyler dahil olmak üzere çeşitli yüzeylerde mevcuttur.

Marmorino sıvanın kolay su geçirmez olma özelliği, güzel dekoratif efektlerle birleştiğinde, Marmorino sıvayı lüks banyolar, duş odaları ve diğer ıslak alanlar için son derece popüler hale getirdi. Marmorino Sıva sadece iç mekan kullanımı ile sınırlı kalmayıp birçok yapının dış cephesinde de kullanılmaktadır.

Mermer Sıva Fiyatları

Mermer efektli boya fiyatları kullanılacak malzemelerin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Mermer görünümlü boya fiyatları almak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da (216) 378 69 16 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.