Dekoratif Boya Çeşitleri

italyan boya avantajlari 1

San Deco Dekoratif Boya Çeşitleri

sandeco dekoratif boyaSan Deco Arista: Sedef efektli dekoratif boya. ARISTA, özel akrilik reçinelerin karışımından oluşan, içerdiği sedef pigmentler sayesinde ışığa göre değişkenlik gösteren, parlak bitişli, dekoratif amaçlı iç cephe boyasıdır. Duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile beraber kullanılır. İçerdiği sedef pigmentler, parlaklık ve ışıltı efekti verir. Işık açısına göre renk değiştirir. Silinebilme özelliğine sahiptir. Su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarı atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Farklı desen uygulamalarına olanak verir. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. ARISTA, özel akrilik reçinelerin karışımından oluşan, içerdiği sedef pigmentler sayesinde ışığa göre değişkenlik gösteren, parlak bitişli, dekoratif amaçlı iç cephe boyasıdır.

sandeco art uygulamaSan Deco Atracto: İpeksi dokulu metalik sedef efektli dekoratif kaplama. ATRACTO, akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden ipeksi, altın ve gümüş sedef bitişli dekoratif kaplamadır. ATRACTO TOUCH silikon katkılı, silinebilir ipek mat dokuludur. Binaların iç kısımlarındaki duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile birlikte kullanılır. ATRACTO içerdiği metalik pigmentler sayesinde ışıltılı dekoratif bir görüntü verir. ATRACTO TOUCH’ın silinebilir ve su iticilik özelliği vardır. Uygulandığı yüzeye ipek mat dokuda görünüm kazandırır. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. ATRACTO, akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden ipeksi, altın ve gümüş sedef bitişli dekoratif kaplamadır. ATRACTO TOUCH silikon katkılı, silinebilir ipek mat dokuludur.

san deco travertinoSandeco Art / Art Velvet: Metal sedef efektli quartz kumlu dekoratif kaplama. SANDECO ART, akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden altın, gümüş vb. sedef bitişli, grenli dekoratif kaplamadır. SANDECO ART VELVET’de genel olarak aynı özelliklere sahip olmakla birlikte daha ince grenli ve daha yumuşak bir dekoratif malzemedir. Binaların iç kısımlarındaki duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile birlikte kullanılır. İçeriğindeki organik ve inorganik pigmentler yüzeyde canlı, parlak ve grenli bir doku görüntüsü sağlar. İçerdiği metalik pigmentler ve özel dolgular sayesinde şık ve dekoratif bir görüntü verir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarı atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. SANDECO ART, akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden altın, gümüş vb. sedef bitişli, grenli dekoratif kaplamadır. SANDECO ART VELVET’de genel olarak aynı özelliklere sahip olmakla birlikte daha ince grenli ve daha yumuşak bir dekoratif malzemedir.

sandeco aristaSan Deco Vivaldi: Kadife dokulu metalik sedef efektli dekoratif kaplama. VIVALDI, akrilik emülsiyon esaslı, uygulandığı yüzeylere kadife görünümü kazandırmak üzere tasarlanan, çeşitli katkı malzemeleri, dolgular ve sedef görünümlü pigmentler içeren dekoratif iç cephe kaplama malzemesidir. Binaların iç kısımlarındaki duvar, tavan, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, her türlü yeni ve boyalı yüzeylerin kaplamasında uygun astarı ile birlikte kullanılır. Uygulandığı yüzeylerde kadifemsi bir doku yaratır. Su ile silinmeye dayanıklıdır. Canlı ve parlak pigmentler içerdiği için yüzeyde hoş bir parlaklık sağlar. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. VIVALDI, akrilik emülsiyon esaslı, uygulandığı yüzeylere kadife görünümü kazandırmak üzere tasarlanan, çeşitli katkı malzemeleri, dolgular ve sedef görünümlü pigmentler içeren dekoratif iç cephe kaplama malzemesidir.

san deco atractoSan Deco Effect Wind: İki boyutlu metalik sedef efektli quartz kumlu dekoratif kaplama. EFFECT WIND, akrilik emülsiyon esaslı, özel gren yapısı ve iki boyutlu sedef efektleri ile karakterize edilen iç mekânlar için kullanılan dekoratif su bazlı bir boyadır. Binaların iç kısımlarındaki duvar, tavan, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, her türlü eski ve yeni boyalı yüzeylerin kaplamasında kullanılır. Uygulandığı yüzeylerde özel gren dokusu ve iki boyutlu sedefleri sayesinde farklılıklar yaratır. Gerektiğinde içerisindeki gren dokusu daha ön plana çıkartılarak farklı uygulamalar yapılabilir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. EFFECT WIND, akrilik emülsiyon esaslı, özel gren yapısı ve iki boyutlu sedef efektleri ile karakterize edilen iç mekânlar için kullanılan dekoratif su bazlı bir boyadır.

sandeco decostuccoSan Deco Cometa: Akrilik esaslı flek parçacıklı dekoratif boya. COMETA, akrilik emülsiyon esaslı, flekli, kullanıma hazır dekoratif bir boyadır. Ürün, uygulama kolaylığının yanında zarif bir antik görünüm sunar. Duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile beraber kullanılır. İç mekânlar için dekoratif bir ürün olan COMETA, parçacıklı yapısı ve tonlama etkisi ile düzgün olmayan duvar yüzeylerini kolayca saklar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. COMETA, akrilik emülsiyon esaslı, flekli, kullanıma hazır dekoratif bir boyadır. Ürün, uygulama kolaylığının yanında zarif bir antik görünüm sunar.

sandeco bayileriSan Deco Galaxy: Akrililk esaslı sedef flek parçacıklı dekoratif boya. GALAXY, akrilik emülsiyon esaslı, flekli, kullanıma hazır dekoratif bir boyadır. Görüntüsü sayesinde zarafetin tadına varacağınız, modern ve stil sahibi mekânlar yaratır. Her türlü iç duvara derinlik ve karakter katan GALAXY, duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde yüzey hazırlık sonrası uygun astarı ile beraber kullanılır. İç mekânlar için dekoratif bir malzemedir. Kendine özgü tanecikli yapısı ile sıra dışı bir eski duvar etkisi yaratır. Şeffaf film özelliği sayesinde uygulandığı yüzeyin rengini değiştirmez. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği sayesinde uygulama ortamların hoş kokmasını sağlar. GALAXY, akrilik emülsiyon esaslı, flekli, kullanıma hazır dekoratif bir boyadır. Görüntüsü sayesinde zarafetin tadına varacağınız, modern ve stil sahibi mekânlar yaratır.

sandeco boya fiyatlarıSan Deco Amarsis: Antik metal efektli dekoratif boya. AMARSIS, akrilik emülsiyon esaslı, gümüş veya altın bitişli dekoratif kaplama sistemidir. Her türlü iç duvara derinlik ve karakter katan AMARSIS duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde yüzey hazırlık sonrası uygun astarı ile beraber kullanılır. İç mekânlar için dekoratif bir malzemedir. Kendine özgü metalik ve tanecikli yapısı uygulanan ortamlarda modern ve zarif bir görüntü yaratır. Bu tanecikli yapı ve tonlama etkisi, düzgün olmayan duvar yüzeylerini kolayca saklar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfüm özelliği sayesinde uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. AMARSIS, akrilik emülsiyon esaslı, gümüş veya altın bitişli dekoratif kaplama sistemidir.

sandeco efekt boyaSan Deco Decostucco: Mermer efekti dekoratif kaplama. DECOSTUCCO, akrilik emülsiyon esaslı, çeşitli türde kuvars kalker ve pigment içeren, macun kıvamında, mala veya spatula ile dokusu ve formu verilen, parlak iç cephe dekoratif kaplama malzemesidir. Duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile beraber kullanılır. Ürün uygulandığı yüzeye mermer efekti görüntüsü verir. Yüksek parlaklığından dolayı renkler canlı ve ışıltılıdır. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarı atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. DECOSTUCCO, akrilik emülsiyon esaslı, çeşitli türde kuvars kalker ve pigment içeren, macun kıvamında, mala veya spatula ile dokusu ve formu verilen, parlak iç cephe dekoratif kaplama malzemesidir.

sandeco efekt boya fiyatSan Deco Nostalgie: Antik taş efekti son kat ile kombine edilen dekoratif kaplama. NOSTALGIE , akrilik emülsiyon esaslı, elyaf katkılı dekoratif bir iç cephe kaplamasıdır. Binaların iç kısımlarındaki duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, yüzey hazırlığı sonrasında uygun astarı ile beraber kullanılır. Yüzeyde istenilen desenlerin oluşturulmasını sağlayan yumuşak bir yapısı vardır. NOSTALGIE FINISH ürünü ile birlikte kullanılarak yüzeyde antik çağ efekti oluşmasını sağlar. Kadifemsi bir doku verir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. NOSTALGIE, akrilik emülsiyon esaslı, elyaf katkılı dekoratif bir iç cephe kaplamasıdır.

sandeco microcementSan Deco Travertino: Traverten ve doğal taş efektli dekoratif kaplama. TRAVERTINO, uygulandığı yüzeyde traverten görünümü elde edilmesini sağlayan, mineral bazlı, doğal, dekoratif iç cephe kaplama malzemesidir. Binaların iç kısımlarındaki duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ile birlikte kullanılır. Uygulama esnasında, uygulayıcının maharetiyle farklı dokularda efektler yaratma imkânı sağlayan bir malzemedir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar.

sandeco beton deco fiyatSan Deco Marmorosso Marmorino: Mineral bazlı antik mermer ve doğal taş efektli dekoratif kaplama. MARMOROSSO MARMARINO, mineral bazlı, doğal kireç esaslı, antik mermer görünümlü, iç cephe dekoratif kaplama malzemesidir. Yüzey hazırlıkları sonrası, uygun astarı ile birlikte her türlü duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde kullanılır. Uygulanan yüzeye derinlik ve karakter katar. Uygulaması kolaydır. Düz veya doku verilerek iki kat olarak uygulanır. Su buharı geçirgenliği mükemmeldir, bu sayede ürüne nefes alma özelliği sağlamaktadır. İçeriğindeki doğal kireç; bakteri ve küfe karşı doğal dirençlidir. Su bazlıdır.

sandeco kumlu boyaSan Deco Beton Deco: Beton efekt dekoratif kaplama. BETON DECO, akrilik emülsiyon esaslı, doğal kireç katkılı, mala ile uygulanan, brüt beton görünümüne sahip dekoratif kaplama malzemesidir. İç cephelerde kullanılan ürünün dış cephe versiyonu da mevcuttur. İç ve dış cephelerde kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere, alçı sıva, alçıpan, sabitlenmiş kontrplak ve eski boyalı yüzeylere uygulanabilir. Brüt beton efekti verir. Alkali oranı yüksektir, kabarma ve çatlama yapmaz. Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar. Su bazlıdır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. BETON DECO, akrilik emülsiyon esaslı, doğal kireç katkılı, mala ile uygulanan, brüt beton görünümüne sahip dekoratif kaplama malzemesidir. İç cephelerde kullanılan ürünün dış cephe versiyonu da mevcuttur.

sandeco boya satış noktalarıSan Deco Obiante: Doğal kireç esaslı ve mineral katkılı dekoratif kaplama. OBIANTE, doğal kireç esaslı, farklı boyutlardaki mermer tozu ve doğal minerallerin karışımından oluşan, iç cephelerde kullanılan dekoratif kaplama malzemesidir. Her türlü iç duvara derinlik ve karakter katan OBIANTE ev dekorasyonlarında, her türlü duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde yüzey hazırlık sonrası uygun astarı ve sedefli son kat solüsyonu ile beraber kullanılır. Uygulaması kolaydır. Mükemmel doldurma gücüne sahiptir. Tek kat uygulanır. Su buharı geçirgenliği mükemmeldir, bu sayede ürüne nefes alma özelliği sağlamaktadır. İçeriğindeki doğal kireç sayesinde bakteri ve küfe karşı doğal dirençlidir. Su bazlıdır. OBIANTE, doğal kireç esaslı, farklı boyutlardaki mermer tozu ve doğal minerallerin karışımından oluşan, iç cephelerde kullanılan dekoratif kaplama malzemesidir.

sandeco travertinoSan Deco Mirzasto: Metalik ve sedef gölge efektli yoğun kıvamlı dekoratif kaplama. MIRZASTO, akrilik emülsiyon esaslı, kolay uygulanabilen ve kolay desen verilebilen macun kıvamında özel bir dekoratif kaplamadır. Binaların iç kısımlarındaki duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygun astarı ve son kat malzemesi olan EFFECT FINISH ürünü ile birlikte kullanılır. İçeriğindeki özel dolgular sayesinde, kolayca uygulanır ve desen verilir. Zımparalanıp istenilen dokuyu elde etmek kolaydır. MİRZASTO uygulamasında, ürünün yapısından dolayı erken kurumadan kaynaklanan her hangi bir uygulama zorluğu yaşanmaz. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. MIRZASTO, akrilik emülsiyon esaslı, kolay uygulanabilen ve kolay desen verilebilen macun kıvamında özel bir dekoratif kaplamadır.

sandeco uygulamaSan Deco Decocam: Dekoratif iç cephe kaplama malzemesi. DECOCAM, akrilik emülsiyon esaslı, cam parçacıkları içeren hazır renkli dekoratif iç cephe kaplama malzemesidir. DECOCAM, her türlü yapının iç ve dış cephesinde, kara sıva, brüt beton, eski boyalı ve çimento levha gibi mineral yüzeylerde uygun astarı ile birlikte kullanılır. Işıltılı yüzeyi ile uygulandığı mekânlarda modern bir görünüm sağlar. Su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulama esnasında oluşturduğu kalın film tabakasından dolayı yüzeydeki hataları kapatır. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. DECOCAM, akrilik emülsiyon esaslı, cam parçacıkları içeren hazır renkli dekoratif sıvadır. İç cephelerde kullanılan ürünün dış cephe versiyonu da mevcuttur.

sandeco mermerSan Deco Metalium Effect: Özel reçine modifiyeli saf metal tozlardan oluşan sıvı metal dekoratif kaplama. METALIUM EFFECT, su bazlı özel bağlayıcı esaslı, mikronize saf metal tozları içeren dekoratif metal efektli metal kaplama malzemesidir. İçeriğindeki metal tozunun özelliğine göre farklı renk oluşumu meydana gelir. Özel reçine yapısı nedeniyle mantar ve bakteri oluşumunu engeller. Çelik mala ile uygulanır ve desen verilir. Mükemmel zımparalanabilme özelliğine sahiptir. Metalik özelliğinden dolayı yüksek parlama ve ayna efekti verir. Metalium Effect ürünü A,B,C bileşenleri ve Metalium Effect Wax’dan oluşur.

sandeco galaxySan Deco Decopia: Prizmatik sedef efektli son kat boya. DECOPIA, akrilik emülsiyon esaslı, üç boyutlu prizmatik sedef içeren, ışığa göre farklı renk efekti ve ışıldaması veren özel simlerin karışımından oluşan dekoratif koruyucu iç cephe son kat boyasıdır. Eski boyalı ve yeni boyalı yüzeylerde her türlü zemin üzerine ahşap, duvar, alçıpan, sunta, betopan, saten alçı, gibi yüzeylerde dekoratif ve koruma amaçlı olarak kullanılır. İçerdiği özel prizmatik sedefler sayesinde ışığa ve bakış açısına göre 3 farklı renk gözlemlenir. Su ile silinme özelliği vardır. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarı atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar. DECOPIA, akrilik emülsiyon esaslı, üç boyutlu prizmatik sedef içeren, ışığa göre farklı renk efekti ve ışıldaması veren özel simlerin karışımından oluşan dekoratif koruyucu iç cephe son kat boyasıdır.

sandeco galaxy fiyatSan Deco Wax: Su bazlı, parlaklık veren Decostucco cilası. Su bazlı WAX emülsiyon esaslı, DECOSTUCCO ürünü için bir son kat cilasıdır. DECOSTUCCO gibi dekoratif malzemelerinin üzerine parlak mermer görünümü kazandırmak amacı ile uygulanır. Üzerine uygulandığı dekoratif malzemelerin parlaklığını arttırır ve yüzeye parlak mermer görünümü verir. Çelik mala yardımıyla çok kolay uygulanır. Su bazlıdır, kokmaz; insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

sandeco italyan sıva fiyatlarıSan Deco Crackie: Dekoratif çatlatma verniği. CRACKİE, su bazlı, çatlama efekti veren, iç mekânlarda modern bir görüntü yaratan, şeffaf çatlatma verniğidir. Çatlatma desenleri sayesinde antik görünümlü mekânlar oluşturur. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

sandeco italyan boya fiyatlarıSan Deco Decoprimer: İç cephe efekt boya astarı. DECOPRIMER, akrilik emülsiyon esaslı olup, dekoratif ürünlerin yüzeye tutunmasını arttırmak için formüle edilmiş özel bir astardır. Her türlü beton, gaz beton, pres tuğla, ince sıva ve alçı sıva gibi mineral yüzeylere uygulanan akrilik esaslı dekoratif kaplama malzemelerinin astarı olarak kullanılır. Yüzeyde pürüzlü bir satıh oluşturur. Yüzeye çok iyi yapışarak, diğer uygulanacak dekoratif malzemelere zemin hazırlar. Yüksek örtücülüğe sahiptir. Su bazlıdır; kokmaz, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

sandeco italyan sıvaSan Deco Decorative Finish Glitter: Sim efektli dekoratif son kat şeffaf boya. GLITTER DECORATIVE FINISH, akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif macun, boya ve macun kıvamındaki dekoratif ürünlerin üzerine uygulanabilen, simli bir görünüm oluşturan, dekoratif son kat boyasıdır. Duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, zemin hazırlığı sonrasında uygulanan dekoratif ürünlerin üzerine, son kat malzemesi olarak uygulanır. Uygulandığı ürüne simli bir görünüm kazandırır. Kolay uygulanır, üzerine uygulandığı ürünün dokusunu ve desenini değiştirmez. Silinebilme özelliğine sahiptir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarı atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar.

sandeco italyan boyaSan Deco Sandecoshield: İç-dış cephe, ıslak hacim şeffaf koruyucu kaplama. SANDECOSHIELD (parlak/mat) koruyucu, su bazlı şeffaf bir son kat ürün olup uzun süreli dayanıma sahiptir. İçeriğindeki özel bağlayıcı ve silikon sayesinde uygulandığı yüzeye düşük kir tutma ve yüksek su iticilik özelliği kazandırır. Dış ve iç cephede uygulanan su bazlı son kat boyaların, dekoratif efekt boyaların parlaklık ve dayanımlarını artırmak amacıyla kullanılır. Binaların iç ve dış cephelerinde uygulanan son kat boyaların ve dekoratif efekt boyaların, tekstürlü sistemlerin üzerine koruyucu amacıyla uygulanır. Uygulandığı yüzeye uzun süreli dayanım sağlar, düşük kir tutma özelliği kazandırır. Yüksek su iticilik özelliğine sahiptir. Neme karşı bariyer görevi görür. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde su buharının dışarıya atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

Nippon Dekoratif Boya Çeşitleri

nippon dekoratif boya Nippon DUCHESSE SATIN: Su bazlı, akrilik reçine esaslı, sedef görünümü veren, saten dokulu dekoratif boyadır. Nippon Paint Duchesse Satin uygulaması yapabilmek için macunlu yüzey gerekmektedir. Eski boyalı, cam tekstili, duvar kağıdı yapılmış yüzeylerdeki kaplamalar mümkünse sökülmeli, Nippon Paint İç Cephe Macunu ile macunlanmalıdır. Renk: Nippon Paint Duchesse Satin renk kartelasından seçilir.

nippon dekoratif boya fiyatlarıNippon DUCHESSE SATIN SANDY: Su bazlı, akrilik reçine esaslı, sedef görünümlü ve kumlu yapıda dekoratif özellikli son kat iç cephe boyasıdır. Nippon Paint Duchesse Satin Sandy, uygulaması yapılacak yüzeylerin düzgün, sağlam, nemsiz ve kendini taşıyabilen yüzeyler olması gerekmektedir. Yüzey mutlaka Nippon Paint İç Cephe Macunu ile düzgün ve pürüzsüz hale getirilmelidir. Zemin hazırlığı için zayıf ve tozuma karakterinden dolayı kesinlikle Saten alçı kullanılmamalıdır. Renk: Nippon Paint Duchesse Satin Sandy kartelasından seçilir.

nippon italyan boya Nippon DUCHESSE SATIN EXTERIOR: Su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, parlak, yarı örtücü, metalik görünümlü dekoratif son kat dış cephe boyasıdır. Nippon Paint Duchesse Satin Exterior, kesinlikle düz yüzeyler üzerine uygulanmamalıdır. Zemin hazırlığı tamamlanan yüzeylere, grenli, akrilik veya mineral esaslı kaplamalar ile yapılmalıdır. Renk: Nippon Paint Duchesse Satin Exterior kartelasından seçilir.

nippon italyan boya fiyatlarıNippon DUCHESSE SATIN SOFT TOUCH MATT: Su bazlı, akrilik reçine esaslı, sedef görünümü veren, kadife ve saten dokulu, mat dokuda dekoratif boyadır. Nippon Paint Duchesse Satin Soft Touch Matt uygulaması yapabilmek için macunlu yüzey gerekmektedir. Eski boyalı, cam tekstili, duvar kağıdı yapılmış yüzeylerdeki kaplamalar mümkünse sökülmeli, Nippon Paint İç Cephe Macunu ile macunlanmalıdır. Renk: Nippon Paint Duchesse Satin Soft Touch renk kartelasından seçilir.

nippon italyan sıvaNippon CALCINO: Akrilik emülsiyon esaslı, iç cepheler için geliştirilmiş, uygulandığı yüzeye mermer görünümü ve dokusu kazandıran duvar ve tavan kaplaması. Yüksek dayanım kabiliyetine sahiptir. Kokusuzdur. Düşük VoC içerir. Uygulanan yüzeyler ilave bir parlatıcıya gerek kalmadan parlak bir yapı kazanır. Renk makinesinde renklenebilir. Nippon Paint Calcino uygulanacak tüm yüzeyler ürünü taşıyabilecek durumda, sağlam, düzgün, yağdan/ tozdan arındırılmış temiz ve kuru olmalıdır.

nippon italyan sıva fiyatlarıNippon TRAVERTA: Nippon Paint Traverta iç cephelerde kullanılabilen, mala ile uygulanıp desen verilebilen, başta doğal taş görünümüne sahip olmakla birlikte, kolay desen verilen yapısı ile pek çok farklı desen alternatifi olan, dekoratif, akrilik esaslı, kullanıma hazır renkli sıvadır. Nippon Paint Traverta uygulanacak tüm yüzeyler ürünü taşıyabilecek durumda, düzgün, sağlam, temiz, kuru ve yağdan tozdan arındırılmış olmalıdır. İç cephelerde beton ve sıva tarzı zeminlerde Nippon Paint İç Cephe Geçiş Astarı veya kaplama astarı ile astarlama yapıldıktan sonra Nippon Paint Traverta uygulaması yapılabilir.

nippon efekt boya fiyatlarıNippon CONKRATOS: Nippon Paint Conkratos iç ve dış cephelerde kullanılabilen, mala ile uygulanıp desen verilebilen brüt beton görünümüne sahip dekoratif, akrilik esaslı kullanıma hazır renkli sıvadır. Kullanıma hazırdır. Suyu geçirmez ve suya dayanıklıdır. Nefes alabilir. Alkaliye dayanıklıdır. Brüt beton görünümü verir. Kolay uygulanabilir. Nippon Paint Conkratos uygulanacak tüm yüzeyler ürünü taşıyabilecek durumda, düzgün, sağlam, temiz ve kuru ve yağdan tozdan arındırılmış olmalıdır. İç cephelerde beton ve sıva tarzı zeminlerde son kat ürün renginde renklendirilmiş Nippon Paint İç Cephe Geçiş Astarı veya kaplama astarı ile astarlama yapıldıktan sonra Nippon Paint Conkratos uygulaması yapılabilir.

nippon efekt boyaNippon LEGNO: Nippon Paint Legno, su bazlı, saf akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, yarı mat, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, dekoratif çift bileşenli son kat dış cephe boyasıdır. Yüzeye ahşap ve eskitme görünümü verir. Nippon Paint Legno özel pigment ve bağlayıcı sistemi sayesinde renklerinin canlılığını uzun süre korur. Silikon modifiyeli bağlayıcı sistemi ile yüksek su iticiliğe sahiptir. Yarı parlak özelliği sayesinde yüzeylerde dekoratif bir doku oluşturur. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülasyonu sayesinde boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Uygulandığı yüzeylerdeki yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uygulama sırasında sıçrama ve damlama yapmaz.

sandeco efekt boyaNippon BREEZE: Su bazlı, kumlu yapıda, parlak görünümlü, dekoratif özellikli son kat iç cephe boyasıdır. Nippon Paint İç Cephe Macunu uygulaması ile alt zemin hazırlığı yapılmış ve Nippon Paint İç Cephe Macun Astarı uygulanmış iç cephe yüzeylere uygulanır. Nippon Paint Breeze uygulaması yapılacak yüzeylerin düzgün, sağlam, nemsiz ve kendini taşıyabilen yüzeyler olması gerekmektedir. Yüzey mutlaka Nippon Paint İç Cephe Macunu ile düzgün ve pürüzsüz hale getirilmelidir.

sandeco efekt boya fiyatlarıNippon GLOW: Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, ipek parlak pul sedef içeren dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. Sahip olduğu iki farklı baz seçeneğiyle ve alt zemine uygulanan farklı renkteki astarlar ile değişik efektler oluşturur. Ayrıca tek veya çift kat uygulama özelliğiyle farklı renk alternatifleri sunar. Macun ve uygun astar ile alt zemin hazırlığı tamamlanmış iç cephe yüzeylere uygulanır. Glow uygulaması yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, nemsiz ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. Yüzey mutlaka Nippon Paint İç Cephe Macun ile düzgün ve pürüzsüz hale getirilmelidir.

RUSTYNippon RUSTY: Su bazlı, paslanma ve antik metal efekt görünümlü, dekoratif özellikli son kat iç cephe boyasıdır. Uygulama yöntemine göre farklı desen elde etmek mümkündür. Nippon Paint Rusty kullanıma hazırdır ve ürün kesinlikle inceltilmemelidir. Uygulamada kesinlikle geniş hareketler yapılmamalıdır. Nippon Paint Rusty ürününde istenilen görünüm ve rengi elde edebilmek için iki kat uygulama yapılması önerilir.üzey mutlaka Nippon Paint İç
Cephe Macunu ile düzgün ve pürüzsüz hale getirilmelidir. Zemin hazırlığı için zayıf ve tozuma karakterinden dolayı kesinlikle saten alçı kullanılmamalıdır.

GOLDYNippon GOLDY: Akrilik emülsiyon esaslı, parlak, varak görünümlü dekoratif son kat dış ve iç cephe boyasıdır. Kullanıma Hazırdır. Kolay uygulanabilir. Nippon Paint Goldy uygulaması yapılacak yüzeylerin tekstürlü, sağlam, nemsiz ve kendini taşıyabilen yüzeyler olması gerekmektedir. Eski düz boyalı yüzeyler üzerinde uygulama yapılacak ise, isteğe bağlı grenli, silikonlu veya mineral kaplama, tekstürlü duvar kağıdı tarzında ürünler ile gerekli yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Eski tekstürlü zeminler üzerinde yapılacak uygulamalar öncesinde mutlaka astar uygulanmalıdır.

LEGNONippon SHINE: %100 saf akrilik yapıda, Nippon Paint Legno uygulanmış yüzeylere uzun süre parlaklık ve UV dayanımı sağlayan şeffaf su bazlı bir koruyucudur. Nippon Paint Legno üzerine uygulanabilen ve Nippon Paint Legno ürününün parlaklık ve UV dayanımını arttıran şeffaf görünümlü bir yüzey koruyucudur. Ürün sahip olduğu yüksek su itici özelliği sayesinde dışarıdan gelen suyu bünyesine almaz ve yüzeyde barındırmaz. Nippon Paint Shine’ın yalnızca Nippon Paint Legno ürünü uygulanmış dış cephe macunlu yüzeyler, yalı baskı, tekstürlü betopan yüzeylerde kullanılması önerilir. Geniş alan uygulamalarında kullanılması önerilmez.

CONKRATOSNippon DECORA PARLAK: Nippon Decora Parlak, iç ve dış cephe uygulamaları için geliştirilmiş yüksek kalitede son kat transparent dispersiyon boyadır. Pürüzlü yüzeyler, düz yüzeyler, Nippon Magic Layer gibi boyanabilir duvar kağıtları ile mükemmel bütünlük sağlar. Dış ortam koşullarına karşı dayanıklıdır. Silinebilir. Nefes alır. Yüksek yapışma mukavemetine sahiptir. Su ile inceltilir. Yağ, kir ve tozdan arındırılmış uygulama yüzeyi arzu edilen desene göre, iç cephede Nippon İç Cephe Geçiş Astarı, dış cephede ise Nippon Silikonlu Dış Cephe Astarı ile kaplanır.

CRACKLENippon CRACKLE: Su bazlı, özel reçine esaslı, üzerine uygulanacak boyayı çatlatarak antika görünümünü veren dekoratif ara kat çatlatma malzemesidir. Nippon Paint Crackle uygulaması için macunlu yüzey gerekmektedir. Eski boyalı, cam tekstili, duvar kağıdı yapılmış yüzeyler Nippon Paint iç Cephe Macunu ile macunlanmalıdır. : Nippon Paint Crackle uygulanacak tüm yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Yüzey mutlaka Nippon Paint iç Cephe Macunu ile macunlanmalıdır. Macunlu yüzey zımparalandıktan sonra üzerine Nippon Paint iç Cephe Macun Astarı uygulaması yapılarak yüzey hazırlama işlemi tamamlanmalıdır.

.